Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Csónakház EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Csónakház EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Csónakház EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Csónakház EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Csónakház EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Csónakház EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Csónakház EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Csónakház EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Csónakház EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Csónakház

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Csónakház Empty
TémanyitásTárgy: Csónakház   Csónakház EmptySzomb. Szept. 15, 2012 5:36 am

Csónakház Boat-house-in-which-the-dying-Snape-harry-potter-18573955-500-347
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Narcissa Black
Mardekár
Mardekár
Narcissa Black


Age : 28
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Roxfort.

Csónakház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csónakház   Csónakház EmptySzer. Okt. 24, 2012 5:57 am


Csónakház Jessica-Stam-FLARE-Magazine-4-150x150 Csónakház Jessica-Stam-FLARE-Magazine-4-150x150
• narcissa black •
LUCIUS has signed on !
-----------------------------------------------------------------------------------
IS CURRENTLY WHAT ARE YOU DOING

Levegőzni akartam. Kiszellőztetni az agyamat teljes mértékben, hogy ne gondoljak semmire, főleg ne Bellára. Ugyanis ma összefutottunk. Az arrogáns, pökhendi stílusa természetesen most is megvolt és lehet, hogy pitiáner dolognak tűnik de könnyedén fel tudtam húzni magam ezeken. Hogy ő mindig felsőbb rendűnek képzelte magát s akárki akármit mondhatott neki ez így is maradt. A kutyaséta már megvolt így most egyedül vágtam neki a Roxfortot körül vevő világnak. Már senki nem volt kint, mindenki a kastélyban pihent hiszen már jóval sötétedés után volt de nem különösebben rettentett meg a tudat, hogy tilosban járok. Pedig kellett volna. Dacosan cammogtam lefelé a rengeteg lépcsőn ami a csónakházhoz vezetett. Félúton megálltam s a számba dugtam egy cigarettát majd meggyújtva lépdeltem tovább. Kezdett hideg lenni. A cigi füst egybe olvasd a levegővel ami kilégzésnél távozott a számon, szorosabbra húztam magamon a fekete szövet kabátomat de mire leértem kissé kifáradtam. Kifújtam az utolsó füstgomolyagot is és leültem a mólóra nézve a végtelen, sötét tavat. Nem akartam túl közel ülni mert fene se tudja mik lakoznak benne. Inkább saját magam szórakoztatására újabb cigarettát gyújtottam.
-----------------------------------------------------------------------------------

narcissa says: Ezer bocsi... lesz ennél jobb is ígérem. :$
narcissa music: Never to Late••


CREDIT TO BOOGIE @ CAUTION 2.0


A hozzászólást Narcissa Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 24, 2012 7:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Halálfaló
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 21

Csónakház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csónakház   Csónakház EmptySzer. Okt. 24, 2012 7:23 am

Csónakház Bjames3
Csónakház JAYBAN
Mióta apám volt olyan kedves és jótét lélek, hogy alkalmazott, mint a helyettesét, állandóan Roxfortban töltöttem a napjaim felét, vagy legalábbis a közelében. Mondván, hogy ellenőrizzem az iskolában folyó dolgokat. Ellenőrzi a halál, jobb dolgom is van annál, mintsem kémkedjek és kutakodjak a volt tanáraim után, senkit sem érdekel, mit csinálnak, amikor nem órán vannak. Maximum azt a néhány cserfes diáklányt, akiknek minden áldott nap bele kell zúgniuk az egyik professzorba. Persze, minden nap másikba, csak a rend kedvéért.
Így hát, mit ad Merlin, ismét itt vagyok. Nem mintha annyira bánnám, szerettem itt lenni, sőt, egész jól összeismerkedtem a mardekáros bandával. Kicsit fennhordtam az orrom, na és?! Még akkor is állandóan a nyomomban járt egy-két "rajongóm". Nem olyan rég fedeztem fel magamnak egy kiváló búvóhelyet, ahova néha elmenekülhetek gondolkodni, esetleg inni vagy ha végképp nincs más, hát olvasni valamit a sötét varázslatokról, hiszen a Roxfort történetét már betéve tudom.
Azonban, a mai nap más volt. Odaérve a csónakházba, már láttam, hogy a hely teli van. Azaz, pontosan egy személy ül a padlózaton, bámulva maga elé. Éppen cigarettát szívott. A félhomályban nem igazán láttam, hogy mégis ki az, aki suttyomban itt dohányzik ahelyett, hogy inkább az iskolában tenné ezt, megbotránkoztatva a többieket. Hangosan csaptam be magam mögött az ajtót, hogy felhívjam a figyelmet arra, hogy most már nincs egyedül. Egy elsuttogott Lumos után fény gyulladt a helyiségben és megvilágított egy csinos lányarcot.
- Nem a tanórákon kellene lenned? - kérdeztem kissé gúnyosan, meglátva, hogy egyenruhában van. - Mellesleg, igen rossz szokás egy ilyen elbűvölő kisasszonytól... - jegyeztem meg behízelegve, majd az állammal a cigije felé böktem. Akkor már inkább egy jó szivar...

    Csónakház Jaybottom
    TAGGED: narcissa.
    WORD COUNT: many.
    LOOKING LIKE: this
    NOTES: and i need to say.

    CREDIT: HelYeah @ Caution
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
Mardekár
Mardekár
Narcissa Black


Age : 28
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Roxfort.

Csónakház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csónakház   Csónakház EmptySzer. Okt. 24, 2012 7:54 am


Csónakház Jessica-Stam-FLARE-Magazine-4-150x150 Csónakház Jessica-Stam-FLARE-Magazine-4-150x150
• narcissa black •
LUCIUS has signed on !
-----------------------------------------------------------------------------------
IS CURRENTLY WHAT ARE YOU DOING

Igazából semmi értelmét nem láttam a kusza gondolataimnak, meg úgy általában a gondolatoknak sem. Csak foglalták az ember agyát, a kapacitását és még fel is zaklatták őket. Na én most a felzaklatási fázisban voltam. Zavart már lassan minden, alapjában véve a testvéremtől betelt agyam, a cigaretta füst ahogy lomhán átúszott az arcom előtt, a tó iszonyatosan halk magánya a csónakok csöndes koppanása a mólón. Minden… zajt akartam, tömeget ahol nem vesz észre senki ahol mindenkinek mindegy vagyok, még saját magamnak is.
Csattanás. A szívem megáll egy pillanatra, majd ütemtelenül kezdi verni a mellkasomat úgy, hogy szinte reccsennek a bordáim is. A cigaretta kiesik a kezemből egyenesen a vízbe s halk sercegéssel oltódik el majd lebeg a vízen. Én felpattanok, pálcát rántok s a ’támadómra’ szegezem azt. Már ejteném is ki a számon az egyik lefegyverző bűbájt mikor a lágy fényben meglátom Őt. Hasam ismeretlen görcsbe rándul s hátrálok egy lépést mintha ezelől akarnék menekülni de ez a valami szorosan követ.
- Tanórán? Este 7-kor? Kérlek… te is voltál tanuló nem? – vontam fel szemöldököm. Nem tudtam eldönteni, hogy ez az ideg azért van mert rosszban sántikálok s valaki rajta kapott, azért mert egy halálfalóval beszélgetek vagy azért mert… azért… ezt ki sem mertem mondani, még a gondolatomban sem. A cigarettára néztem ami még mindig a vízen lebegett majd vissza a fiúra. Letettem pálcámat magam mellé de erősen szorítottam, nem mintha akármit is tudtam volna ellene tenni.
- Mit keresel már megint itt? Ha megtudja Dumbledore, hogy ilyen alakok mászkálnak az iskolájában… - mértem végig egy fintor kíséretében elegáns öltözetét. Játszottam a flegmát és a nemtörődömöt de magamban a nyálam csorgattam minden egyes pillantására.
-----------------------------------------------------------------------------------

narcissa says: Kezdek belerázódni. :$
narcissa music: Never to Late


CREDIT TO BOOGIE @ CAUTION 2.0
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csónakház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csónakház   Csónakház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Csónakház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxfort :: Birtok-
Ugrás: