Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Lány mosdó EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Lány mosdó EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Lány mosdó EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Lány mosdó EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Lány mosdó EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Lány mosdó EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Lány mosdó EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Lány mosdó EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Lány mosdó EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Lány mosdó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Lány mosdó   Lány mosdó EmptySzomb. Szept. 15, 2012 6:04 am

**
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Morgana Lennox
Griffendél
Griffendél
Morgana Lennox


Hozzászólások száma : 6

Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány mosdó   Lány mosdó EmptyVas. Okt. 14, 2012 9:55 am



to; Sirius


- Most komolyan, miért nem kezdtek valaki olyannal, aki talán egy súlycsoportban van veletek? – kérdezem a szőke lányt körbevevő három mardekárostól nem kicsi megvetéssel. Az egyetlen gyengém, hogyha olyanokat szekíroznak, akik
1. nem érdemlik meg,
2. egyáltalán nincsenek ugyanazon a szinten (legyen itt szó évről, vagy épp tudásról).
A jelenlegi helyzet úgy néz ki, hogy hárman vannak egy ellen, aki első látásra a zargatókkal egyidős lehet, azonban esélye nem sok van, lévén hogy a túlerő nem igazán kedvez az ember lányának.
Ekkor érkeztem meg én, és természetesen mint mindig, most is kinyílt a bicska a zsebembe. Van pofájuk másokat rettegésben tartani? Ezeknek tényleg nem volt gyerekszobájuk, vagy soha nem kaptak egy jó nagy büdös atyai pofont, hogy mással nem szórakozunk, nem hozzuk rettegésbe és nem keserítjük meg az életét fölöslegesen?!
Sajnos valószínűleg ez nem történt meg, azért fajultak el a dolgok idáig. És a legszebb, hogy ebből a suli vezetősége tényleg nem vesz észre semmit? Ezt az eltorzult, elkorcsosult viselkedési normát már csírájában el kellett volna fojtani, nem pedig hagyni, hogy gyökeret verjen, és burjánzani kezdjen.
- Na jó, mi most szépen lelépünk, ti pedig békén hagytok minket! – mondom miközben előkapom a pálcámat. Eszem ágában sincs használni, mindenesetre erőt ad, hogy szorongathatom. Ujjaim eközben a zsebembe süllyednek, és kitapogatják a benne lévő zsebkendőket, melyet baromi erővel szoktam szorongatni ha éppen ideges vagyok, most pedig az vagyok.
- Szerintem pedig neked kellene lelépned, még mielőtt begurulunk! – mondja a legnagyobb darab, majd egy lépéssel közelebb jön hozzám. Én eközben néma jelekkel tudatom a szöszivel, hogy a lépcső felé kezdjen el rohanni, amint a helyzet úgy adja. Jó, nincs kifejezetten nagy taktikám ebben, azonban nézni nagyon tudok… pláne, ha akarok valamit. Ez már amolyan hozzám köthető dolog… én és a mindent akaró nézésem.
A Mardis eközben elköveti a legnagyobb hibát, úgy dönt ő a bátor hős, a zöldek becsületének megmentője. Hát rosszul gondolja, ugyanis pálcám megrándul a kezemben, én pedig kimondom az első átkot, ami az eszembe jut. Komolyan, nem akartam én semmi ilyesmit, azonban ezek a gyökerek kihozták belőlem az állatot. Legalább is egy pár pillanatra.
- Carbunculus! –kiáltom, majd a srác arcát ellepik a kelések. Ijedten kapja a kezét a fejéhez, majd hangos ordítással tudatja a haverjaival, na meg a külvilággal, hogy mennyire nem stimmel valami. Eközben a szőke kislány rohanni kezd, le a lépcsőkön, végre távol mindentől.
Elmosolyodom, ahogy végignézem menekülését, azonban a mosoly hamar az arcomra fagy. Egyre gyorsabban közeledő Mardekárosok suhannak felém, és én tudom, ennek cseppet sem lesz jó vége. Mint egy őrült, úgy kezdek el futni fel, a következő szintre, hátha a lépcsőzés lefárasztja őket annyira, hogy egy kis előnyhöz jussak, és felszívódjak. Nincs kedvem most komoly csatába kezdeni, és úgy végképp nincs, hogy tudom, én húznám a rövidebbet. Nem vagyok én mazochista!
Sebesen szedem a lábaimat, majd egy hirtelen kanyarnál nekiütközök valakinek. Puha, ruganyos izmokat érzek a kezem alatt, ahogy a csapódásnál hozzá érek. Szegényt, majdnem sikerül lefejelnem… Már-már majdnem megsajnálom, azonban meghallom a cipők ütemes csapódását, mellyel a csempéhez érnek, én pedig elborult tekintettel megragadom a kezét és behúzom a női mosdóba. Mit sem törődve azzal hogy mennyire tűnök elborultnak betuszkolom magammal együtt egy apró kis fülkébe.
- Állj fel a wc-re! Kérlek! Hidd el, nem akarok rosszat, és nem vagyok őrült! – suttogom, majd még levegőt is elfelejtek venni, mikor meghallom a nyikorgó ajtót. Remélem nem látják meg a lábainkat, és hamar elhúznak. Nincs kedvem velük balhézni, még akkor sem, ha a partnerem Sirius Black! Tudom, elég nagypályás, de ketten akkor is kevesek vagyunk ehhez a minimális agyú csordához. A hülyeség sajnos sokszor felülkerekedik a normalitáson. Ujjam ajkaira teszem, ezzel is jelezve, hogy meg ne szólaljon! Remélem hallgat rám!

Vissza az elejére Go down
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány mosdó   Lány mosdó EmptyHétf. Okt. 15, 2012 4:06 am



I'd eat you alive!








Eléggé… Oké, szóval nagyon unalmas napom volt, és csak 50 pontot vesztett a Griffendél miattam… Persze James is hozzátette maga ötven pontját ehhez, szóval, nem kell félteni minket, az egyszer biztos. Utolsó órám végeztével, ami nem mellesleg jóslástan volt, amit igeeen, nagyon unok, de hát valami kellett még tölteléknek… Tudod, amin lehet aludni. Bizony ám, mert én annyira szeretem már a végzős óráimat, hogy… Hogy nagyon! Szóval ez a helyzet. Most fent fetrengek a kh-ban egy fotelban, és várom Jamest, aki éppen a bűntetőmunkáját tölti. Kivételesen nekem most nem kell menni Lumpihoz valamit rendezgetni, mert az öreg csak James-t hívta. Fogalmam sincsen, hogy miért, de majd megtudakolom tőle ha megérkezett. Pedig általában együtt vagyunk büntin, most mégsem. Biztos, hogy nagyon unatkozhat, hiszen csak mi tudunk galibát okozni ott is, amiért még többre ítélnek bennünket, vagy egyszerűen csak pontot vonnak le. De különösebben engem sem a szabályok, sem a pontok soha nem érdekeltek. Hiszen a stréberek, jobb tanulók mindig visszaszerzik. Na nem mintha én nem lennék jó, csak egyszerűen ami nem érdekel, abból nem tanulok. Ez azt hiszem nyilvánvaló. De James is így van vele, az az egy biztos. Szóval még mindig őt várom, de az órámra pillantok. Bakker, ennyi idő van, és még nincs itt? Felkelek, és elindulok lefelé, a portrén át, sorra szelem gyorsan az emeleteket, amíg nem beleütközök valakibe. Pontosan ő belém. Már kezdeném a káromkodást, de aztán elkap és húz maga után. Morgana az. Jézusom, mi lehet vele? Megveszett? Vagy… Vagy tulajdonképpen nem is tudom, hiszen csak úgy rángat, aztán betuszkol egy wc-be. Oh, már értem. Mardekárosok… Pfejj, a tetvek már megint itt vannak. Utálom ha egy háztársat, vagy valaki mást bántanak, vagy csak akarnak. Ezért tuti meglakolnának, ha éppen Morganara nem hallgatnék, mert akkor már kint mindenkinek leátkoznám a lábait… Jobban mondva, mindenét, amijük használható. Igen, bizony mindenüket. Látom a lábakból, hogy jönnek, de nem állok fel a wc-re, hanem lent maradok, és kotorászok a zsebemben… Ez… Ez James köpenye… Nálam maradt, pont vissza akartam adni neki, de most jól fog jönni. Magunkra terítem, a falhoz tolom Morgana-t, és abban a pillanatban, ahogy nyílik az ajtó, a számat az övére tapasztom, hogy még véletlenül se hallják meg hogy itt vagyunk. Tudom, tudom, kicsit izé… szóval olyan módja az elhallgattatásnak, de ha levegőt veszünk akkor meghallják, hogy itt vagyunk. A lábunk nem látszik a köpeny miatt, és csak reménykedem, hogy amíg van levegőnk, és amíg a csókban tudom tartani, kimennek a fülkéből. Pont egy női wc-ben smárolni azért, hogy ne találjanak meg… Viszont vannak vagy tizen, ez csak akkor menne, ha James is itt lenne. Egek, mit fogok kapni ez után Morganatól… Csak menjenek már ki végre.




remélem tetszik Very Happy | 442 words | Morgana







A hozzászólást Sirius O. Black összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 15, 2012 7:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Morgana Lennox
Griffendél
Griffendél
Morgana Lennox


Hozzászólások száma : 6

Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány mosdó   Lány mosdó EmptyHétf. Okt. 15, 2012 6:50 am



to; Sirius


A férfiak mindig mindent úgy túlbonyolítanak, hogy néha az eszem megáll. Jó, aláírom a nők sem egyszerű esetek, de mi azért nem visszük túlzásba. Nálunk azért látni a logika némi jelét, nem úgy, mint az erősebb nemnél. Hurrikánként rohanok bele Tapmancsba, majd ha már így összefutottunk a kezét megmarkolva húzom is magam után. Kissé vonakodik az elején, de hát most miért kell mindig mindent elmagyarázni? Hála az égnek győz az elméjében a kalandvágy és a kíváncsiság, én pedig elégedett mosollyal nyugtázom, hogy legalább a házunktól nem fognak levonni pontokat, és hogy örökös feltűnési viszketegsége most épp a háttérbe húzódik. Imádom a férfiakat, és hogy egy kis érdeklődés felkeltéssel fantasztikus dolgokat lehet kihozni belőlük! Na meg persze annyira egyszerűen kezelhetőek, ha éppen nem dong a fejükben túl az a bizonyos „bonyolítási bogár”. Síriusnál pedig határozottan ez a helyzet, akárcsak a bandájánál. Ők a suli menő arcai, és ők azok, akik szerintem a legtöbbet ártanak a házunknak. Persze tudom, tudom, mindezt csak azért van, mert már utolsó évesek, és ilyenkor aztán az ember fia nagy ívben tojik ám bele mindenbe, és leginkább a Mardisok arcába. Csak hát nem lehetne ezt egy kicsit finomabban intézni? Nincs nekem bajom ezzel a habitussal, mármint azzal, amit képviselnek, csak hát akkor is! Néha sok ez egy picit, legalább is a kívülállóknak. Én ezzel ugyan nem vitatom, hogy mekkora jó arc lehet mindegyikük, és van is szerencsém ismerni őket annyira, hogy tudjam, ez tényleg így is van.. csak hát akkor is! Az a jófejség kicsit előtérbe kerülhetne a szürke hétköznapokon többször is, hogy a sok rajongó lássa azt is, hogy tulajdonképpen lehet ám rájuk számítani a pontszerzésben is, nem csak abban, hogy hogyan amortizáljuk le a már meglévőeket!
- Megtámadtak egy csajt, én meg megvédtem! Undorító, hogy ezek már az első évfolyamosokba is képesek belekötni! – suttogom, majd egy hirtelen mozdulattal kitárom a női mosdó ajtaját. Ha ez még nem lenne elég, sebesen betuszkolom az egyik fülkébe Siriust, és parancsolgató hangnembe váltok. Jó, persze, tudom, nem áll jól az anya szerep, és az ész osztás, azonban jelen pillanatban tényleg nincs kedvem párbajba bonyolódni, és nem akarok a gyengélkedőn kikötni. Na meg hát nekem is van ám egóm, nem akarom, hogy rólam pofázzon mindenki másnap, és hogy összesúgjanak a hátam mögött.
- Jönnek! Fel kell állni a wc-re… - mondom el még egyszer, miközben óriási szemeket meresztek az előttem ácsorgó, sötét hajú fickóra. A szemébe nézek, és nem értem, hogy miért nem érti azt, amit én mondok. Lehet hogy nem ugyanazon a nyelven beszélek? Felállni azt jelenti, hogy felteszed a lábaidat a wc tetejére, egyensúlyozol, hogy ne ess bele, és ha szerencséd van, egy hatalmas rúgással fogod arcon küldeni az épp benyomuló Mardekárost. Leteszem a lábam wc-ről, majd kissé közelebb araszolok Siriushoz. Még mindig nem értem, hogy mit csinál ennyi ideig! Kezével a zsebében matat, nálam pedig elszakad a cérna. Komolyan most kell zsepit keresni, vagy akármit, mikor mindjárt ránk törik az ajtót?!
Természetesen, ahogy ez átfut az agyamon a mosdó csendjét hangos léptek dobbanása töri meg. Azonnal elhallgatok, majd ámuló pillantással szemlélem a leplet amit előhalászott a zsebéből. James köpenye! Remek! De hogy a francba tudta azt begyömöszölni olyan kis helyre? Már-már majdnem megkérdezem hangosan, azonban mielőtt ez megtörténne hirtelen, váratlan fordulatot vesznek az események.
Karok nyomnak a fülke falához, meleg test nyomódik nekem, forró ajkak hajolnak a számra és forrasztják belém a szavakat, a gondolatokat, mindent. Mégis, mi a fene történik itt?
Kezemet önkéntelenül is a fiú mellkasára helyezem, ezzel is egy biztos pontot keresve, és azért, hogy ha végre elcsendesedik minden, akkor el tudjam lökni magamtól olyan erővel, amilyennel csak lehetséges. Szinte már meghitten forrunk össze egy csókban, én azonban nem teszek semmit. Tőlem ugyan azt csinál a szájával, a nyelvével, amit csak akar. Vegye úgy, hogy egy babát csókolgat, én nem fogok neki segíteni abban, hogy újabb strigulát húzzon az ágya melletti falra. Különben is egy ajaktámasztás nem jelent csókot, sőt semmit sem igazából!
Eközben kitárul a fülke ajtaja, hatalmas fej kukkant be rajta, majd a Mardekáros csapat hangos anyázással távozik. Még hallom a távolban a hangjukat, hogy egymás között beszélgetnek, mikor elérkezettnek érzem az időt arra, hogy szabaduljak.
Beleharapok Sirius alsó ajkába, majd azzal a lendülettel el is lököm. Remélem ezzel a mozdulattal okozok némi sérülést és fájdalmat. Persze tudom, ez nem olyan dolog, amit ne oldana meg egy apró kis varázslat, némi bájital, azonban mégis. Hát velem ne szórakozzon! Különben is, nem az a lány vagyok, akitől csak úgy a semmi miatt csókot lehet lopni! Nem vagyok egy kis ribanc, ha arra vágyik beszéljen a kedves Bellatrixal, neki biztos van pár barátnője a Mardekárban, aki szívesen kielégíti a vágyait pár csókocskáért cserébe.
- Örülök, hogy most már bekerültem a háremedbe! Mindig is ez volt a vágyam… - mondom kissé lekezelően, majd hangosan sipákolni kezdek.
- Mi a fene ütött beléd? Lesmárolni egy wc-ben? Nem lehetett volna inkább azt az opciót választani, hogy teljesen rámdőlsz és befogod a számat a kezeddel mondjuk? – kezdek el járkálni fel-alá, miközben vadul mutogatok és gesztikulálok.
Hú de mérges vagyok…
- Azt hitted, hogy egy fél perc után a wc-ben majd kaphatsz egy csókot tőlem? Egy vad és szenvedélyes csókot? Te szerintem beszívtál…. – ordítom, majd elé állok és az ujjammal a mellkasát kezdem bökdösni.

Vissza az elejére Go down
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány mosdó   Lány mosdó EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:49 am



I'd eat you alive!





Ugyanmár, ha azt hiszi, hogy én ezt a csókot komolyan gondoltam, akkor valami elromlott odabent, mert én semmit nem csinálok. Pusztán a számat tapasztom az övére, azon kívül semmit, sehol. Nem vagyok madár, tudom hogy mitől döglik a légy, és ez nem egy csók lesz. De imádok játszani a nőkkel, az az egyik kedvenc időtöltésem a szabályszegés mellett. A legjobb módszer egy nő kiakasztására ez… És ha akkor idegesíted fel, amikr menstruál, vagy éppen piszkos dolgokat súgsz a fülébe. Az, na az tényleg az igazi módszer. De ez? Hmpf, ugyanmár. Nekem egy csók semmit sem jelent, főleg nem egy klotyóban. Bizonyára ő azt hiszi, de nekem ő semmit nem jelent. Oké, tudom hogy még le fog velem feküdni egyszer, de ez nem garancia, hogy ez most fog megtörténni. Egek, ha a wc-k itt mesélni tudnának. Igen, a női wc-k is… Igen, tudom, kicsit undorító, de nem én lennék, ha nem tettem volna meg már pár csajjal. De a legtöbb lány, akivel én igazából smárolok, azzal nem így teszem. Állítólag valamit tudok, amitől ők jobban akarják a csókot, mint én magam. Fura lehet, tudom, de ez van, nem hiába én vagyok az egyik – és most már az elsőszámú – nőcsábász Ágas után. Hiszen neki van már nője, én meg egyenlőre úgy vagyok vele, hogy minek leragadni. Bár megtettem, volna, de Dora kidobott, és az viszont már egy más sztori, teljesen. Szóval ez így mááás, nem értem minek felkapni ezen a vizet. Hiszen a csók, az csak csók. Nekem semmi jelentősége nincsen, nincs értelme az ilyet nagydobra verni, pláne nem egy ilyen alkalomkor, amikor azért csináltam csak, hogy csöndbe legyen, mert nem volt kedvem 20 mardekárossal megvívni egyedül. Ehhez én nagyon fáradt vagyok, meg őszintén, most nem voltam harcias kedvembe, mivel Jameshez siettem volna, azonban ő berángatott. Ember, és még én vagyok a hibás mert befogtam a száját. Oké, nem szokásos módszerekkel, de mikor voltam én olyan, aki úgy csinál valamit, mint ahogy azt elvárják tőle. Jó, ez alól a Tekergők kivételt képeznek, más nem… Más a másik kategóriába tartozik. Vicces, ahogy ennyire kiakad, tényleg. Kicsit olyan mint Lily, amikor mérges. Csak ő durvább, mert ő meg is szokott átkozni. Persze az ellökéstől nem esek nagyot hátra, megtartom magam, leveszem a köpenyt, két pálcaintéssel összehajtom, és a zsebembe süllyesztem, majd elvigyorodom, és úgy kezdem el.
-Nyugodtság van, Morgana. Azt hiszed, hogy nem volt okom arra, hogy megtegyem? Különben is… Nekem ez a csók ugyanúgy nem jelentett semmit, mint a többi csók az életemben… Vad, és szenvedélyes?-
Na ezen a ponton történik meg az, hogy felröhögök, méghozzá olyan hangosan, hogy a hasamat fogom, de hamar rendezem arcvonásaimat. Tudom, hogy valahol mélyen ő is vágyik a csókomra, ahogy sok lány az évfolyamból, sőt az iskolából is. Ő sem tud ellenállni nekem.
-Legalább elmondhatod magadról, hogy Sirius Black megcsókolt. Hidd el, sokan sárgulnak majd bele a féltékenységbe.-
Kacisntok rá, és elvigyorodom, majd a fülke ajtajához lépek, és kinyitom az ajtaját, majd kilépek rajta. Ha ismerne, tudná, hogy ez semmit nem jelentett nekem… Semmit, csak… Kíváncsi voltam a reakciójára. Megtörtént.



ez már sokkal jobb lett, szvsz Very Happy | 547 words | Morgana




Vissza az elejére Go down
Morgana Lennox
Griffendél
Griffendél
Morgana Lennox


Hozzászólások száma : 6

Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány mosdó   Lány mosdó EmptyHétf. Okt. 15, 2012 8:41 am



to; Mr. Egoman


Ajkai a számra siklanak, én pedig megkövülten tűröm ezt a felháborító viselkedést. Hála az égnek nem kell sokáig kibírnom. Mégis mi a fene ütött belé? Megcsókolni? Vagy legalább is a száját a számra tenni? Soha nem adtam jelét annak, hogy bármit is akarnék tőle, hogy a közelségére vágyom! Nem vágyom a közelségére, egyszerűen nem és kész! Tudom, számára ez nehezen feldolgozható dolog, hiszen aki már hozzászokott ahhoz, hogy a sült galamb is a szájába repül, annak borzalmas felismerés mikor valaki nem úgy közeledik hozzá, ahogyan ő azt várta.
Hát még jó hogy kiborulok! Nekem igenis fontos a csók! Nekem jelent valamit! Én abban a világban élek, ahol egy ilyen dolognak van jelentősége. Tőlem azt csinál a nőkkel, amit csak akar, felőlem annyit bolondíthat magába, amennyit nem szégyell, de engem hagyjon ki a kisded játékaiból. Nem akarok közelebb kerülni, nem akarom megismerni, nem akarom megadni az esélyt neki, pláne azok után, hogy most velem szívózik! Komolyan engem szívat? Egy háztársát? Mintha összekeverne egy mardekárossal! Én nem vagyok hollós, vagy hugrás, hogy csak úgy bedőljek a szép szavaknak, hogy naivan azt várjam, hogy vajon mikor fog már végre rendesen megcsókolni! Nem lesz tőle nedves a bugyim, szóval innentől kezdve ez az egész halott ügy!
- Igen, azt hiszem! Szóval akár már kezdheted is sorolni az okokat, hogy miért is kellett ezt csinálni, még mielőtt meg nem átkozlak! – szűröm a fogaim között, és komolyan elgondolkodom azon, hogy pálcát rántok és nem csak megátkozom, hanem be is töröm az orrát!
- Hát nekem meg jelent! Nekem fontos a csók, az intimitás, úgyhogy legközelebb ne mássz bele az aurámba, és úgy egyébként is, ne közeledj hozzám, mert bemosok egyet, és akkor nem fogsz röhögni véres képpel! – bököm mellbe úgy, hogy meginogjon.
- Kurvára nem érdekel! És lassan már ciki lesz az, ha valakinek köze volt hozzád! Hiszen túl sok nőt megdugtál már, ráadásul elindult a „dobjuk ki Siriust” project is, minek hála az emberek találgatnak mi is a gond veled! Hát köszönöm, én nem óhajtom magam kitenni egy ilyen pletykának! – mondom, miközben összekulcsolom a karomat magam előtt, és nekidőlök a mosdókagylónak. Nem, nem hagyhattam magam. Nem szeretek mások magánéletébe vájkálni, azonban nem tagadhatom, hogy hallottam a pletykákat, és azt, hogy szakított a barátnőjével. A miértre természetesen nincs válasz, ami most nekem segít abban, hogy egy kicsi tőrt szúrjak belé, ha már ő is volt oly kedves, és szórakozásból kóstolgat. Nem hiszem, hogy megérdemeltem volna, nem hiszem, hogy így kellett viselkednie. Kellett volna egy normális, arany középút, mely tökéletesen megfelelt volna nekem, neki, és persze ugyanúgy nem lett volna szétverve a képünk. Ahogy ott állok, eszembe jut anyám, aki mindig azt mondta, hogy az egyenesség fogja majd a világot előre mozdítani. Én pedig követem a tanácsát, és talán pont ezért osztom ki az előttem vigyorgó fiút. Utálom, ha bábuként próbálnak meg kezelni. Mintha nem lenne agyam, és nekem segítségre lenne szükségem. Vajon ha Ben még élne, akkor megvédene? Vajon a suli menői közé tartozna? Vajon érte is annyi lány rajongana, mint Siriusért? Vajon kiállna mellettem? Ugyanúgy szeretne és ugyanúgy kijönnénk egy mással mint gyermekként?
Rázok egy aprót a fejemen, ezzel is elhessegetve a rossz gondolatokat, anyu és Ben halálának gondolatát, majd kérdő tekintettel meredek az elmúlt pár percem megkeserítőjére.

Vissza az elejére Go down
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány mosdó   Lány mosdó EmptyVas. Okt. 21, 2012 12:50 am



I’d eat you alive!





Drága Morgana… Ugye nem gondolod komolyan, hogy nekem, Sirius Black-nek te jelentenél valamit? Nem, csak egy lány vagy a sok közül, ahogy mindenki más. Persze rohadtul imponál az, hogy rajtad kívül szinte mindenki más ölni tudna azért, amit most itt veled megtettem. De te mégsem viszonoztad.
Ehhez hasonló gondolatok cikáznak a fejemben, és persze a vigyort még most sem tudom letörölni a képemről. Hogy őszinte legyek, nem is akarom, de még mennyire, hogy nem. De imádom látni, mikor ennyire kiakad. Hogy megátkozna? Nem, nem hiszem. Nem érne váratlanul, és azért én mégis csak Sirius Black vagyok. Velem nem olyan egyszerű elbánni, hiszen minden önimádat nélkül az iskola második legjobb pálcaforgatója vagyok Ágas után. Jut eszembe… Most hol lehet? Végülis, vagy Lily-vel, vagy büntiben, igazából nem tudom. Ez a kettő választás van. Nekem is büntiben kéne lenni, de nem vagyok ott. Ja, ezt párszor már megcsináltam. Szóval nem nagy ördöngősség. Az meg, hoyg Morgana ennyire kiakad. Minek ezen kiakadni, világosan látszik, hogy semmit nem akarok tőle, akkor bókolnák neki. Nem ismer még engem. Én nem azzal szoktam hódítani, hogy valakit csak úgy elkapok és lesmárolok… Az tényleg nem az én műfajom. Az meghagyom Féregfarknak. Oké, viszont ami leesett, az az, hogy illő lenne bocsánatot kérnem, akármilyen felfuvalkodott egyén is lehetek. Szóval, Sirius Black, ideje eldobnod a büszkeséged, letörölni azt a kárörvendő vigyort a képedről, komoly tekintetet felvenni, és megköszörülni a torkodat.
-Öhm, Morgana… Nyugi, nyugi… Nem azért tettem, hogy felvághassak, vagy valami. Tudod, ez egyfajta ösztönös reakció… És lehet hogy többet ilyet nem hallasz tőlem, de sajnálom.-
Egyáltalán nem hajtom le a fejemet, a szemeibe nézek, most az egyszer őszinte a bocsánatkérésem, ha nem fogadja el akkor sem leszek lelki beteg. Nagy tévedés, második óta nem létezik olyan szó a szótáramban, hogy lelkiismeret-furdalás.
-Túl sokat, de még nem eleget. Ezt ne felejtsd el… Kevés nő van, aki ellen tud állni nekem, és aki még nem, az nemsokára be fogja adni a derekát. Nem ismersz te még, Morgana, nem tudhatod, hogy milyen is vagyok.-
Vigyornak is beillő mosollyal mondom ezt. Mert tényleg nem ismer. Pletykákból nem lehet felőlem táplálkozni. Meg kell ismerni, és akkor úgy is pozitív csalódás éri. Bár, szerintem én most jelentős minuszba tettem magam nála, de úgyis meg fog változni ez. Az imént az aurájáról beszélt. Sokat kellett tartóztatnom magam, hogy ne kezdjek el nyerítve röhögni. Szegény, még le van maradva egy évtizedet… Pedig csak 1977 van… Na, mindegy.
-Szóval tényleg csak azt akarom mondani, hogy ne haragudj, és többé nem fog ilyen előfordulni. Vagyis, egy darabig biztosan nem… Majd, meglátjuk.-
Kacsintva mondom, mert ki tudja még, hogy mit is hoz valójában az élet. Szabad ember vagyok, nekem káosz kell, hogy felborítsam a mindent átölelő rendet!




remélem tetszik Smile | 447 words | Morgana




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lány mosdó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lány mosdó   Lány mosdó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lány mosdó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fiú mosdó
» Lány hálókörlet
» Lány hálókörlet
» Lány hálókörlet
» Lány hálókörlet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxfort :: Negyedik emelet-
Ugrás: